Реклама в маршрутках існує для того, щоб виробник товарів або послуг міг заявити про себе і розповісти про свою діяльність клієнтам у Дніпрі. Номери маршрутів, в яких можна розмістити Вашу рекламу в маршрутках Дніпра, досить багато, і розцінки на них різняться. Тому, перш ніж запускати рекламну кампанію свого товару або послуги, потрібно гарненько подумати, де саме і на якому маршруті замовляти рекламу в маршрутках Дніпра.

Реклама в маршрутках - недорогий і досить ефективний спосіб просування товарів і послуг у Дніпрі.

Розповісти про свою діяльність клієнтам у ДніпріМи із задоволенням допоможемо Вам розмістити рекламу в маршрутках Дніпра. Яскраві листівки формату А4 і А3 створять гарне враження про Ваші товари і послуги і надовго запам'ятаються потенційним споживачам. Сьогодні кожна людина, яка користується маршрутками, звертає увагу на розміщення там рекламні оголошення. Це легко пояснюється тим, що в процесі переміщення, достатньо часу, щоб розглянути всі навколо і встигнути прочитати написане речення про товари або послуги. Саме тому реклама в маршрутках Дніпра буде прекрасним рішенням для тих компаній, які хочуть розповісти про свої товари і послуги. Залежно від характеристик товару або послуги, рекламу можна сконцентрувати в певному районі міста або охопити все місто. Старт рекламної кампанії в маршрутках можливий з будь-якої дати, але при наявності вільних місць. Варто підкреслити, що вартість даного виду реклами в Дніпрі значно нижче багатьох інших видів реклами.

Які умови розміщення реклами в маршрутках Дніпра?

1. Формат: А4 або А3.
2. Мінімальне замовлення: 10 машин з одного маршруту.
3. Період розміщення: від 1 місяця.
4. Вартість: від 45 грн / шт.

Якщо ви зацікавилися розміщенням вашої реклами в маршрутках, сміливо звертайтеся в наше агентство. Наші фахівці ознайомлять вас з усіма видами реклами в маршрутках, розкажуть про їх ефективність, а ви зможете вибрати саме той, який, на ваш погляд, найкраще відобразить специфіку вашої діяльності.

КРОС-МЕДІА
м Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 59А
т. (050) 296-23-56, т. (096) 525-55-75

Розмістити рекламу в маршрутках Дніпра